החלפת דלתות מטבח

החלפת דלתות מטבח

מבין כל חדרי הבית, המקום בו אנו מבלים שעות רבות מזמננו במהלך שהותנו בבית, המקום בו נפגשים עם חברים ,מארחים ומבלים בצוותא, המקום בו מתרחשת פעילות אינטנסיבית בערבי שישי, ובערבי החגים הרבים הפוקדים אותנו במהלך השנה הוא המטבח.

במקום שיפוץ יקר

ומה עושים כשהמטבח מתחיל לאותת לנו, כשהדלתות מתנפחות מרטיבות ולא נסגרות היטב, או חורקות, כשהצבע מתקלף פה ושם, או הידית רופפת.
במקום להתעלם, במקום להדחיק את התחושה שכבר לא כייף לשבת יותר מדי זמן במטבח, במקום להתלונן שאין תקציב לסיוד ושיפוץ המטבח, במקום לחכות לזמנים טובים יותר שאף פעם לא מגיעים, אפשר פשוט להתחיל במהלך חכם, ויעיל של החלפת דלתות מטבח.

מגוון דלתות מטבח

חשוב לזכור כי בעת החלפת דלתות מטבח, ניתן בעצם לשדרג את מראה המטבח כולו , היום ניתן לרכוש דלתות מעוצבות יפהפיות במבחר עיצובים, סגנונות וצבעים, שיעלו את מצב הרוח שלכם בכל פעם שתכנסו למטבח להכין קפה או חביתה.

 

החלפת דלתות באחריות

 החלפת דלתות מטבח בצורה אחראית ומוצלחת אשר תשדרג לכם את מראה המטבח, צריכה להיעשות באופן מקצועי, בשיקול דעת ותלויה במספר גורמים.
ראשית כדאי להזמין בעל מקצוע מוסמך, אשר יגיע ולאחר בדיקה ייתן הערכה ראשונית, נגר הוא בעל מקצוע אחראי, שידע לבדוק את הדלתות הישנות, הצירים הרופפים, אשר לעתים השתנו עם השימוש והשנים.
הנגר או כל בעל מקצוע אמין ייתן הערכה ראשונית ואף ידע לתת פתרונות מתאימים ולהתאים לכם את החומר, את סגנון העצוב, ואף להמליץ לכם על הצבעים המתאימים לכם בעת החלפת דלתות מטבח.

אפשר גם אחרת

ישנם מטבחים מסוגים שונים ולא בכולם ניתן לבצע החלפת דלתות מטבח, אם הדירה היא שכורה, או במקרה והמטבח הוא מטבח מסוג איקאה או הום סנטר, כדאי להתייעץ עם מומחה, מאחר ובמקרים רבים, לא ניתן להחליף בו את הדלתות, אבל אם המדפים במצב טוב וחזקים דיים, והמטבח שמור פרט לדלתות, אפשר להסתפק בהחלפת ציפוי דלתות המטבח. כך במחיר כלכלי יותר ניתן להשיג פתרון זמני המקנה למטבח את אותו מראה מתחדש ונעים.

קבלו הצעה להחלפת דלתות מטבח מ-3 ספקים שונים

צוות האתר wood2you יצר שיתופי פעולה עם נגריות שונות ברחבי הארץ.
מעוניינים לשדרג את המטבח שלכם ולהחליף את דלתות המטבח?
מלאו פרטים כאן באתר ואנו נעביר את פרטיכם ל-3 ספקים שונים שיתנו לכם הצעות שונות להחלפת הדלתות במטבח.
כל מה שתצטרכו זה לבחור בהצעה הטובה ביותר.

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בניית בית עץ
בניית בית מעץ

בניית בית עץ  – בשנים האחרונות, ישראל רואה עניין הולך וגובר באורח חיים בר-קיימא מבחינה סביבתית, כאשר מספר הולך וגדל של אנשים פונים לבתי עץ

קרא עוד »