שיפוץ דירה ועיצוב מטבח – כל מה שרציתם לדעת

שיפוץ דירה

חלק מהותי וחשוב בבית הוא המטבח: במיוחד בעידן המטבחים הפתוחים, הוא מהווה חלק אינטגרלי משאר חלקי הבית, מבלים בו הרבה שעות ולצד זה שהוא חייב להיות נח לשימוש, הנראות שלו חשובה מאוד.

זוגות רבים מחליטים על שיפוץ הבית שלהם כאשר קורים אחד משני הדברים הבאים – אחד מהם או שניהם גם יחד: חדרי האמבטיה והשירותים מתיישנים ונראים רע או שהמטבח מתיישן ולא מתאים יותר לחיי המשפחה או לדרישות שלה.

כל שיפוץ ושדרוג דירה או בית צריך להיעשות בצורה נכונה וטובה. חייבים להחליט מה רוצים שתהיה התוצאה הסופית של השיפוץ ומה ההיקף שלו, כמה יש להשקיע בו ואז לבחור בחברת השיפוצים הנכונה, ובבעלי המקצוע הטובים ביותר.

חברת שיפוצים בחיפה מוצאים רק באתר B144

עיצוב המטבח

שיפוץ מטבח נעשה ברוב המקרים על ידי חברה שזה העיסוק שלה – עיצוב ובניית מטבחים. הוא חייב להיעשות יחד עם שיפוץ הדירה, כך שהעיצוב יתאים לעיצוב הבית ושהתוצאה הסופית תתאים למטרה שלשמה בכלל התחלנו בתהליך.

למשל, אם החלטתם לשנות את מראה הבית ולעבור מסגנון כפרי כבד, לסגנון קל ומינימליסטי, די ברור שעיצוב המטבח החדש צריך להיות קל יותר, ולא מבוסס על עץ חום וכבד. זו כמובן דוגמא קיצונית, אבל היא ממחישה את הנקודה. בנוסף, חישבו על צבעוניות מתונה שתוכל ללוות אתכם למשך שנים, ולאו דווקא אופנתית ברגע זה. חשבו על מטבח בגוונים שיתאימו לכם בעוד עשר שנים, לפחות.

מאמרים נוספים:

>למה עבודה מהמשרד תהפוך אתכם לפרודוקטיביים יותר?

>תכנון מטבח מאפס או שדרוג המטבח הקיים? מה עדיף

תכנון המטבח

תכננו את המטבח על פי צרכי המשפחה: כמה ילדים גרים בבית? האם אתם מבשלים ארוחות גדולות ומארחים לעיתים קרובות, או שהמטבח הוא לזוג, שממילא מרבה לצאת ואוכל מחוץ לבית?

זכרו שמטבח הוא השקעה גדולה ותכננו "צפונה", לעתיד. יכול להיות שהיום אתם זוג צעיר עם ילד אחד אבל יש לכם תוכניות לעוד ילד או שניים. יכול להיות שהילדים כבר יצאו מהבית, אבל האם אתם צופים לארח את הנכדים לעיתים קרובות?

ארונות מטבח

יש גדלים שפחות או יותר קבועים לארונות מטבח, בין אם מדובר בגובה שלהם או בעומק שלהם. ובכל זאת, שבו עם מעצב המטבחים וודאו שיהיה מספיק ארונות ונפחי אחסון מגוונים הנגישים עבורכם בצורה מהירה ונוחה.

תאורה למטבח

אנחנו בעידן נורות הלד, מה שאומר שאפשר להתקין תאורה זולה, זעירה ונוחה לשימוש בכל ארון, מעל למשטח העבודה, או בכל מקום אחר שנחפוץ בו. נצלו את העניין הזה במיוחד אם אין אור טבעי רב במטבח.

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בניית בית עץ
בניית בית מעץ

בניית בית עץ  – בשנים האחרונות, ישראל רואה עניין הולך וגובר באורח חיים בר-קיימא מבחינה סביבתית, כאשר מספר הולך וגדל של אנשים פונים לבתי עץ

קרא עוד »