מטבחים איטלקיים

מטבח איטלקי

אם יצא לכם לראות סרט איטלקי, בוודאי שמתם לב שהאיטלקים מדברים ואוכלים ביחד, צועקים, מתעצבנים וצוחקים במקביל, שותים הרבה יין ומחשיבים את המטבח למקום הכי חם והכי משפחתי ובצדק.
מטבח איטלקי זה המקום בו מוגשות הפסטות ונמזג היין, ונאכלת הפיצה וריח הבזיליקום ממלא את החלל, ובשביל כל הטוב הזה צריך גם מטבחים איטלקיים שיש להם מסתבר אי אלו אפיונים משלהם.
מטבח איטלקי מבחינת עיצוב הוא מטבח חם בסגנון מודרני מעורב עם עיצוב של מטבח כפרי, בדיוק כמו איטליה שמצד אחד יש בה את הערים הכי יפות ואורבאניות בעולם ומצד שני את הכפרים והעיירות, והאיטלקים וערי הנמל והמוזיקה ושמחת החיים.

מטבח איטלקי – רק מעץ מלא

האיטלקים נותנים המון כבוד למטבח שלהם, כי הם "צועדים" על קיבתם וחיים עליה ושמחים ובוכים עליה, ולכן הם מכבדים עשייה של מטבח איכותי.
מטבחים איטלקיים חייבים להיות עשויים מעץ מלא, בפשטות אבל בחגיגיות, בחום ואלגנטיות. הוא מטבח פראי כמו השפה, כמו הלהט כמו הטמפרמנט והוא חייב לבלוט ולהיות מרכז הבית.
האיטלקים אוהבים להסב סביב ארוחות משפחתיות עם המון אוכל בנדיבות על השולחן, מאוד תוסס כמו החיים שלהם, כמו השפה כמו איכות חומרי הגלם, עשבי התיבול, שמן הזית, רוטב המרגריטה ועוד. חומרי גלם טובים, כלים איכותיים וכל זה הולך עם מטבח איטלקי איכותי מעץ מלא והרבה פעמים בהזמנה מיוחדת בעבודת נגרות ייחודית.

צבעים של מטבח איטלקי

מבחינת צבעים של מטבחים איטלקיים,  הם מזכירים את המזרח התיכון עם צבעי פסטל מיוחדים ועיטורים. אפשר לראות מטבח איטלקי בגוונים של אדום, צהוב, שמנת כמור תכלת, צבעים חמים שמחממים את הלב.
בכל מטבח איטלקי יהיה גם פרזול בסגנון עתיק. כלי הבישול יהיו כבדים ועשויים אמייל מוזהב או פליז.
בדרך כלל האיטלקים אוהבים ליצור התרחשות בבית שלהם, ותולים את כל כלי הבישול הכבדים על ווים או מניחים אותם ואת כלי האוכל על מדפים. מאוד צפוף, הרבה ובשפע, ממש כמו האיטלקים. תוסיפו לזה תאורה חושנית, וילונות כפריים והנה להם מטבח איטלקי קלאסי ממש כמו בנאפולי או רומא.

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך