קונסולת כניסה – כל מה שצריך כשנכנסים הביתה

קונסולת כניסה

קונסולת כניסה – כל מה שצריך כשנכנסים הביתה, למעבר שמשמש אותנו כלובי לכניסה לתוך הבית יש תפקידים רבים מלבד התיווך בין הפנים לחוץ.

בגלל זה מקדישים היום יותר תשומת לב לפרטים הקטנים שנמצאים בו ומשמשים אותנו בצורה יעילה ביותר.

כיום מקדישים תשומת לב רבה יותר בעיצוב הפנים ובתכנונם האדריכלי של בתים פרטיים רבים גם לחדרון הכניסה הביתה.

אחת הדרכים המוצלחות לעצב לובי היא לרהט ולאבזר אותו באבזרים הנכונים, כמו מראה או קונסולת כניסה שתהיה נעימה ותעביר אתכם בצורה אסתטית יותר מהרחוב לתוך הבית.

חשבו על הרגע שבו אתם נכנסים הביתה ורוצים להניח את המפתחות ואת הדואר, את משקפי השמש ואת מה שיש לכם ביד ולהתארגן טוב יותר.

זאת בדיוק המטרה הראשונית של קונסולה כזאת שמציבים בכניסה לבית.

המראה המאובזר שימושי ביותר

אין דבר ריק ועצוב יותר מחדרון כניסה שאין בו שום אמירה אישית או עיצובית למי שנכנס הביתה. אלא אם כן המטרה שלכם היא בית שהוא מינימליסטי מאוד בעיצובו, הקירות הריקים פשוט דורשים עיצוב כלשהו ורצוי לאבזר בצורה חכמה כדי שלא יעמוד בכניסה שום דבר מיותר.

החכמה היא למצוא קונסולת כניסה שאינה גדולה מדי ואינה קטנה מדי, שתשמש אתכם בדיוק למטרה שהיא נמצאת שם כדי להניח בה ועליה דברים, והיא תהיה המקום הראשון שבו תשימו את מה שיש לכם בידיים כשאתם נכנסים הביתה.

לא מדובר בשקיות מלאות קניות, כמובן, כי אין מקום, אבל זה נוח יותר לפעמים להשתמש במשטח כלשהו כדי להניח עליו מה שצריך כדי להמשיך להתארגן ולהכניס פנימה את כל השאר.

גם זה תפקיד פרקטי ויעיל של קונסולה נוחה בכניסה לבית.

מאמרים נוספים:

 

סגנון וטעם אישי מתבטאים מיד בכניסה

אם אתם רוצים להכניס אנשים לעיצוב הפנים ולסגנון שלכם בצורה הדרגתית, אין פריט מתאים יותר מאשר קונסולת כניסה כזאת. אם אתם מוצאים את זה שכיולה להמשיך את הקו העיצובי של הסלון והמטבח וכל מה שרואים מהכניסה לבית, זה בוודאי משתלב בעיצוב הרבה יותר טוב מקירות ריקים בלבד.

המסגור של חדרון הכניסה בקונסולה מעוצבת ומיוחדת ישרה אווירה מידית לפי הטעם האישי שלכם, כך שאנשים כבר יצפו לראות את ההשלמה לעיצוב בתוך הבית עצמו. זהו אתגר מעניין וראוי לכל הדעות.

קונסולה מתאימה גם ליציאה מהבית

את הקונסולה אתם צריכים גם כדי לצאת מהבי בנחת ומבלי לשכוח שום דבר. במגירה של קונסולת כניסה תוכלו למצוא כל מה שאתם רוצים לקחת אתכם ואתם לא רוצים לשכוח.

זה יכול להפוך להרגל נוח כדי להבטיח שתיקחו אתכם הכל ולכן מומלץ גם למצוא פריט כזה שיש בו מגירות שימושיות שיכולות לאחסן כל דבר שנדרש לכם ביציאה מהבית.

כך שמדובר לאל ספק ברהיט שהוא גם אסתטי ומעוצב וגם שימושי מאוד והכרחי לגמרי למי שרוצה להיעזר בהרגלים כדי לנהל סדר יום יעיל.

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

בניית בית עץ
בניית בית מעץ

בניית בית עץ  – בשנים האחרונות, ישראל רואה עניין הולך וגובר באורח חיים בר-קיימא מבחינה סביבתית, כאשר מספר הולך וגדל של אנשים פונים לבתי עץ

קרא עוד »