שיפוץ דירה ועיצוב מטבח – כל מה שרציתם לדעת

חלק מהותי וחשוב בבית הוא המטבח: במיוחד בעידן המטבחים הפתוחים, הוא מהווה חלק אינטגרלי משאר חלקי הבית, מבלים בו הרבה שעות ולצד זה שהוא חייב להיות נח לשימוש, הנראות שלו חשובה מאוד.

זוגות רבים מחליטים על שיפוץ הבית שלהם כאשר קורים אחד משני הדברים הבאים – אחד מהם או שניהם גם יחד: חדרי האמבטיה והשירותים מתיישנים ונראים רע או שהמטבח מתיישן ולא מתאים יותר לחיי המשפחה או לדרישות שלה.

כל שיפוץ ושדרוג דירה או בית צריך להיעשות בצורה נכונה וטובה. חייבים להחליט מה רוצים שתהיה התוצאה הסופית של השיפוץ ומה ההיקף שלו, כמה יש להשקיע בו ואז לבחור בחברת השיפוצים הנכונה, ובבעלי המקצוע הטובים ביותר.

חברת שיפוצים בחיפה מוצאים רק באתר B144

עיצוב המטבח

שיפוץ מטבח נעשה ברוב המקרים על ידי חברה שזה העיסוק שלה – עיצוב ובניית מטבחים. הוא חייב להיעשות יחד עם שיפוץ הדירה, כך שהעיצוב יתאים לעיצוב הבית ושהתוצאה הסופית תתאים למטרה שלשמה בכלל התחלנו בתהליך.

למשל, אם החלטתם לשנות את מראה הבית ולעבור מסגנון כפרי כבד, לסגנון קל ומינימליסטי, די ברור שעיצוב המטבח החדש צריך להיות קל יותר, ולא מבוסס על עץ חום וכבד. זו כמובן דוגמא קיצונית, אבל היא ממחישה את הנקודה. בנוסף, חישבו על צבעוניות מתונה שתוכל ללוות אתכם למשך שנים, ולאו דווקא אופנתית ברגע זה. חשבו על מטבח בגוונים שיתאימו לכם בעוד עשר שנים, לפחות.

תכנון המטבח

תכננו את המטבח על פי צרכי המשפחה: כמה ילדים גרים בבית? האם אתם מבשלים ארוחות גדולות ומארחים לעיתים קרובות, או שהמטבח הוא לזוג, שממילא מרבה לצאת ואוכל מחוץ לבית?

זכרו שמטבח הוא השקעה גדולה ותכננו “צפונה”, לעתיד. יכול להיות שהיום אתם זוג צעיר עם ילד אחד אבל יש לכם תוכניות לעוד ילד או שניים. יכול להיות שהילדים כבר יצאו מהבית, אבל האם אתם צופים לארח את הנכדים לעיתים קרובות?

ארונות מטבח

יש גדלים שפחות או יותר קבועים לארונות מטבח, בין אם מדובר בגובה שלהם או בעומק שלהם. ובכל זאת, שבו עם מעצב המטבחים וודאו שיהיה מספיק ארונות ונפחי אחסון מגוונים הנגישים עבורכם בצורה מהירה ונוחה.

תאורה למטבח

אנחנו בעידן נורות הלד, מה שאומר שאפשר להתקין תאורה זולה, זעירה ונוחה לשימוש בכל ארון, מעל למשטח העבודה, או בכל מקום אחר שנחפוץ בו. נצלו את העניין הזה במיוחד אם אין אור טבעי רב במטבח.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
עיצוב מטבחים מודרני
עיצוב מטבחים מודרני

מאז ומתמיד היה מטבח חלק חשוב בבית, אך בשנים האחרונות השתנו הפונקציונאליות והעיצוב של המטבח כפי שאנו מכירים אותם. הדבר התרחש בעיקר עקב התקדמות טכנולוגית ללא הפסקה, ומלבד זאת, עקב הפיכתו של המטבח

קרא עוד »
עיצוב מטבחים פרובנס
עיצוב מטבחים פרובנס

עיצוב מטבחים פרובנס עלול להיות תהליך ממושך הדורש זמן, מאמצים והשקעה כספית. במקרים רבים מדובר בשינוי משמעותי בחלל המטבח, הכולל הוספת מוצרי חשמל חדשים, דלפקים או ארונות, בתהליך שעשוי להימשך זמן רב, ולדרוש

קרא עוד »
עיצוב מטבחים כפרי
עיצוב מטבחים כפרי

עיצוב מטבחים כפרי למתחילים, אם התחלתם להתעניין בתכנון חכם של עיצוב מטבחים כפרי, אתם ככל הנראה מבקשים ליהנות ממטבח בעל אופי מיוחד וחמים מצד אחד, ועם זאת מודרני ועם קווים נקיים. מסיבה זו,

קרא עוד »