עיצוב מטבחים כפרי

עיצוב מטבחים כפרי

אם התחלתם להתעניין בתכנון חכם של עיצוב מטבחים כפרי, אתם ככל הנראה מבקשים ליהנות ממטבח בעל אופי מיוחד וחמים מצד אחד, ועם זאת מודרני ועם קווים נקיים. מסיבה זו, רבים בוחרים דווקא במטבח מודרני בסגנון כפרי, בו מושם דגש מיוחד על שילוב צבעים מתאים ומותאם. על אף שמטבח מודרני ומטבח כפרי מרמזים בשמותיהם על ניגוד כלשהו, לכאורה, הרי שניתן דווקא לבצע שילובים מעניינים בין האלמנטים השונים שבהם.

צבעים וגוונים: מהתפקיד החשוב ביותר בכל מטבח כפרי או מודרני

לאחר בחירת הצבע הכללי השולט במטבח, אפשר לבחור את צבע השיש – שהוא אחד האלמנטים שתופסים את עיקר השטח במטבח. שילוב מתאים של צבעים יכול להיות כוון טבעי וחמים. שילוב של קולט אדים ומקרר כששניהם עשויי נירוסטה, יכול להעניק אפקט מזמין ומעניין במטבח הכפרי המודרני. צריך למדוד את גודל החלל ולהתאים לו עיצוב נכון, שיכלול גם מעברים נוחים. אם החלל הזמין הוא קטן, יש לתכנן את המטבח עם ניצול מרבי מבחינת אחסון ומעברים.

מטבח כפרי מודרני: הדלפק

ישיבה נוחה במטבח היא אפשרית גם במקרה של חלל קטן במטבח, כאשר במקום ה"אי" יש להתקין דלפק שיגזול פחות מקום ויתאים למטבח. מעצב מטבחים מקצועי ידע לתכנן היטב, תוך ניצול מקסימאלי של המרחב הזמין לכן. אולי תשקלו להוסיף דלפק עץ אלון לטובת מראה קלאסי יותר של הדלפק. מעצב מטבחים מקצועי יוכל לענות לכם על כל שאלה שתעלה במוחכם בענייני עיצוב מטבחים כפרי – העיקר שתשאלו את השאלות הנכונות.

מוצרים משולבי טכנולוגיה בסביבה הרמונית

אולי תחליטו לשלב מוצרי פרזול מתקדמים וידיות של מגרות וארונות מטבח בעיצוב חדשני ומתאים. מה שיהפוך את המטבח הכפרי שלכם למודרני, הוא שילוב נכון של אמצעים טכנולוגיים, שניחנו גם בפרקטיות ונוחות שלא התאפשרו עד לפני שנים מעטות. כדאי לשלוב באופן הרמוני פריטים חשובים כגון שיש, כיור ומוצרי חשמל – לטובת עיצוב אחיד ומעניין שיגרום לתחושת נוחות ונינוחות פנימית בקרבו של כל אורח ומבקר. בדרך כלל ניתן לשלב צבעים בהירים עם עץ טבעי, לתוספת של יופי וייחודיות.

כל הזכויות שמורות לגל ים סטודיו | קידום אתרים בגוגל © 2018