מטבחים זולים בצפון

מטבחים מסתבר לא חייבים להיות מוצר יקר, ואין לזה קשר לאיכות, יש לזה קשר לשיטת שיווק ולהיצע הגדול הקיים היום.
אם פעם היו בארץ חברות מטבחים בכמות שאפשר לספור על יד אחת, היום עקב היבוא המאסיבי והקמת חברות מטבחים חדשות, מתקיימת תחרות עולם ביניהן ומי שמרוויח מזה כמו תמיד, זה לקוח הקצה, כלומר אני ואתה שיכולים להשיג היום מטבחים זולים בצפון (אם אנחנו גרים שם) במחיר מעולה.
מה שהופך מטבח לטוב ואופנתי, הם כמה פרמטרים:

  • חומרי הגלם ממנו עשוי המטבח.
  • עיצוב המטבח.
  • התכנון הפנימי החכם של המטבח.
  • תחזוקה קלה.
  • תפקוד נוח של המשתמשים במטבח.

מטבח הוא בעצם כמו הסו שף שלנו, הוא זה שנמצא אתנו ולידנו במלאכת הבישול והוא אמור לשרת אותנו, לכן ככל שהתכנון הפנימי שלו יהיה יותר חכם וקל לשימוש, כך נוכל ליהנות ממנו ולקבל ממנו את מלוא התועלת שאנו צריכים.

 

מגמות בעיצוב מטבחים 2019

אחרי עשור של מטבחים בצבעים ועיצוב וינטאג’, שהחזירו את הפורמייקה והצבעים החזקים כמו כתום, ירוק וטורקיז למטבח, נראה שהוא הופך להיות יותר סולידי וגם יותר “קודר”.
הצבעים האופנתיים היום במטבחים הם כהים שחורים ואפורים, שמתכתבים טוב עם סגנון מינימליסטי השולט היום בכלל בבתים.
אם הוינטאג’ היה עמוס בצבעים ופריטים, המטבח התעשייתי והלוק הוא על גבול החשוף, כאשר מה שבעיקר מאפיין את הסגנון הזה, זו חשיפה של אלמנטים בבנייה עצמה כמו צינורות, תעלות מזגן ועוד. בסגנון הקלאסי מסתירים, בסגנון הזה חושפים.
 

איך להתאים מטבח לבית?

היום אין שום סיבה ליצור מטבח שהוא חלק מרצף של סגנון. מה שמתאים למטבח לא בהכרח מתאים לשאר חלקי הבית, והסגנון האקלקטי מעז ויוצר סגנון שונה בכל חדר בבית, בדומה למה שקורה למשל בבתי מלון שיש להם חדר לבן, צהוב, מזרחי או קלאסי.
גם בבית יכול להיות מטבח בסגנון כפרי ואילו שאר הבית יהיה בסגנון קלאסי, חדרי השינה יכולים להיות בסגנון כפרי ואילו הסלון יכול להיות בסגנון תעשייתי.
מומחה של חברת מטבחים זולים בצפון אומר, שאם המטבח הוא חלק מחלל חדר האורחים, חייב להיות רצץ סגנוני ומכנה משותף.

כיצד למצוא יצרן מטבחים זולים בצפון?

רוצים ליצור קשר עם יצרן מטבחים שיבנה לכם מטבח איכותי וזול?
מלאו פרטים כאן באתר ואנו נעביר אותם ל-3 נגרים מרשימת הנגרים המובילים בצפון.
הנגרים יפנו אליכם, יבררו צרכים ויציעו לכם הצעה לבניית מטבח זול ואיכותי.
כל שאתם תצטרכו לעשות, זה רק לבחור בהצעה הטובה ביותר!

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
עיצוב מטבחים מודרני
עיצוב מטבחים מודרני

מאז ומתמיד היה מטבח חלק חשוב בבית, אך בשנים האחרונות השתנו הפונקציונאליות והעיצוב של המטבח כפי שאנו מכירים אותם. הדבר התרחש בעיקר עקב התקדמות טכנולוגית ללא הפסקה, ומלבד זאת, עקב הפיכתו של המטבח

קרא עוד »
עיצוב מטבחים פרובנס
עיצוב מטבחים פרובנס

עיצוב מטבחים פרובנס עלול להיות תהליך ממושך הדורש זמן, מאמצים והשקעה כספית. במקרים רבים מדובר בשינוי משמעותי בחלל המטבח, הכולל הוספת מוצרי חשמל חדשים, דלפקים או ארונות, בתהליך שעשוי להימשך זמן רב, ולדרוש

קרא עוד »
עיצוב מטבחים כפרי
עיצוב מטבחים כפרי

עיצוב מטבחים כפרי למתחילים, אם התחלתם להתעניין בתכנון חכם של עיצוב מטבחים כפרי, אתם ככל הנראה מבקשים ליהנות ממטבח בעל אופי מיוחד וחמים מצד אחד, ועם זאת מודרני ועם קווים נקיים. מסיבה זו,

קרא עוד »