שילוב מנדף כחלק מעיצוב המטבח

המטבחים ביתיים הם המוקד העיקרי של הבית, כל בני המשפחה מתאגדים בו והדברים המעניינים והחשובים בבית מתרחשים בו. שילוב מנדף כחלק מעיצוב המטבח בעצם מאפשר לכם ליהנות במטבח עם ריחות נעימים של הבישולים וללא המחנק שנגרם עקב טיגון הבצל או השימוש בתבלינים חריפים. כשהריחות החזקים של הבישולים מתנקזים למנדף אתם יכולים לשהות במטבח בהנאה רבה אף יותר עם שאר בני המשפחה, לבלות יחדיו סביב השולחן או פינת האוכל הצמודה מבלי שריחות הבישול נדבקים אליכם.

היום העיצוב ברוב הבתים הוא Open space כך שהמטבח פתוח לכיוון הסלון ופינת האוכל. מה שמאפשר זרימה בין החללים ומעניק תחושת מרחבים גדולים. בחללים הפתוחים הללו ריחות הבישולים לא עוצרים משום מקום בדרך והם פשוט זורמים ומתפזרים מחלל לחלל, מה שלא בהכרח כולם רוצים. עם שילוב מנדף כחלק מעיצוב המטבח אתם יכולים ליהנות משהייה בבית מבלי שריח התבשיל שאתם מכינים משתלט על כול הבית.

מהמטבח התעשייתי למטבח הביתי

תחילת דרכם של המנדפים בעולמנו התחיל ממסעדות, שם היה חשוב מאוד להתקין את המנדפים כדי לאפשר לצוות העובדים במטבח לעבוד בסביבה נקייה יותר ובעלת אוויר צלול וכמובן לאפשר לסועדים לשבת באווירה נעימה. בעבר זה היה לפי בחירת המסעדן אם לשים מנדף או לא במטבח המסעדה אך היום מסעדות מחויבות על פי חוק בהתקנת מנדפים למסעדות והן לא יקבלו רישיון לפעול אם אין מנדף במטבחם.

מנדפים למטבחים ביתיים

כמו שהדבר נמצא יעיל וטוב במסעדות רבות, בעלי בתים ודירות רבים החליטו לשלב בתכנון המטבח הביתי שלהם מנדף שיאפשר להם ליהנות מבישולים במטבח מבלי לסבול את הריחות החזקים שבמהלך הבישול. תוכלו למצוא שפע רב של עיצובים, עיצובים נקיים ומעודנים במראה, עיצובים תעשייתיים המתאימים למטבחים ביתיים עשויים מנירוסטה, בשילוב עם זכוכית ועוד מגוון גדול מאוד.

איך לבחור את המנדף המתאים לי?

כדי ששילוב מנדף כחלק מעיצוב המטבח יהיה איכותי וטוב אתם צריכים להתאים את המנדף לגודל המטבח הביתי שלכם. מומלץ להתייעץ עם מומחים למנדפים, הם יוכלו להמליץ לכם על המנדף המתאים ביותר עבורכם וגם להתאימו לתקציב שלכם. לאחר שאתם יודעים איזה מנדף מתאים לכם במטבח תוכלו לפנות לספק המטבח שלכם, הנגר הפרטי או חברת המטבחים ולהעביר אליו את הנתונים כדי שיוכל להתאים את גודל המנדף לתכנון המטבח וכך ליצור עיצוב מתוכנן ומוקפד של כל המרכיבים השונים שיוצרים לנו את המטבח שתמיד חלמנו.

תוכן עניינים

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך