מטבח אמריקאי

מטבח אמריקאי

מטבח אמריקאי שונה בשני דברים עיקריים ממקבילו הישראלי: במוצרי החשמל והרהיטים שבו, ובאופן סידורם. לאמריקאים יש משיכה לחידושים והמצאות למיניהם, כולל גם במטבח שלהם. המטבח האמריקאי המודרני עשוי לכלול, בין השאר, טוחן אשפה, מקום המיועד למצנם, מקום מיוחד לבלנדר ועוד יותר. ההבדל המהותי, עם זאת, הוא אופן סידור הארונות והרהיטים, כאשר ישנה הקפדה יתרה על כל פרט עליו ניתן לחשוב. הארונות, כדוגמא, יוצבו על-פי סדר העבודה; יהיו ארונות לאחסון מזון ואחריהם – ארונות לאחסון כלים. לאחר מכן יוצב משטח העבודה לצד הכיור ורק אחרונים חביבים יגיעו התנור והכיריים האהובים כל-כך. באופן זה, כך על פי האמריקאי הטיפוסי, קל לזכור היכן עומד כל פריט ולעבודה ביעילות ובמהירות בעת הכנת המזון.

הרהיטים שבמטבח

גם הריהוט במטבל האמריקאי מסודר באופן מעט שונה. כאשר מדברים על רהיטי המטבח, מתכוונים לארונות שונים, שולחן אוכל / בר / אי, כיסאות ומוצרי החשמל. בעוד שבמטבח הישראלי הורגלנו לשורת ארונות ארוכה למעלה ולמטה, בעוד שמשטח העבודה (הדלפק) נמתח לאורך המטבח כולו, הרי שבמטבח האמריקאי ישנו סדר אחר. את רהיטי המטבח ניתן לעצב לאורך הקירות (לא רק בקיר בודד, בדומה למטבח הישראלי); ישנם עיצובי מטבח באות ר’, בעוד ששולחן הבר משמש צלע מקבילה לארונות המטבח. שיטה נוספת המשמשת לסידור רהיטי המטבח היא השימוש במספר ארונות כ”אי” וניצול מרבי של החלל. האי שבמרכז המטבח יכול לשמש משטח נוסף לאכילה או הכנת מזון. האי מאפשר גם הפרדה של המטבח מפינת הישיבה, תוך יצירת שני חללים נפרדים.

ממאמר קצר זה ניתן ללמוד שהמטבח האמריקאי משלב בתוכו נוחות מוגברת וניצול חכם יותר של החלל. כאשר אתם בוחרים את מי שיבנה או ישפץ לכם את המטבח – עשו זאת בתבונה, התייעצו עם המומחים לדבר, אם נגר מקצוען שיודע מה הוא עושה שיתכנן לכם את המתחם והתאמה אישית לטעם שלכם ואם במידה וידכם משגת להתייעץ או לקחת את שירותיו של מעצבת פנים, אדריכלית (גם בלשון זכר תופס).

לסיום, אנו מאמינים שאת העבודה המקצועית יש לתת למקצועיים, אין זה שונה מבחירת המטבח האמריקאי שלכם מבחירת עיצוב הסלון, עיצוב חדר הארונות, עיצוב הכניסה לבית, עיצוב והתאמת הריצוץ לצבע הוילונות, או בחירת הריהוט שיהיה בבית, ככל שתבחנו את האופציות לרוב תתבלבלו אך בהחלט ניתן יהיה לגבש את הטעם האישי שלכם יחד עם בן הזוג, אל תהיו מודאגים, זה בר השגה, באמת.

אז אנו יודעים, עיצוב פנים זו מקצועיות לשמה ולא ניתן לעקוף את המקצועיות הזו אחד לאחד, אבל בהחלט היינו ממליצים לכם להתעדכן בפינטרס בעיצובים שיתנו לכם השראה.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

עיצוב מטבחים, בניית מטבחים ועוד

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

3 פריטים שישדרגו לכם את המטבח הכפרי

מראה העץ הטבעי והמלא חוזר לאופנה במלוא היופי שלו ואנחנו מוצאים בתים רבים שמעדיפים לחזור למקור. בעיצוב הפנים שלהם הם משלבים את הכפריות הפשוטה והבסיסית בכל חדר, אפילו לילדים שנהנים מריהוט איכותי. אפשר

אדריכלות
אדריכלות

היום כדי להרים בניין או אפילו בית פרטי יש הצורך באדריכל לצורך תכנון המבנה, הכנת תכניות והגשתם למועצה המקומית או העירייה לצורך קבלת היתרים לבניה. כיום מקצוע אדריכלות הוא הרבה מעצב לתכנון בתים

אי למטבח
אי למטבח

אי למטבח הוא אחד מההתפתחויות של הזמן המודרני בעיצוב מטבחים. אי למטבח הוא ריהוט שעומד בנפרד מייתר ריהוט המטבח ובדרך כלל עומד במרכז המטבח ומכאן גם שמו “אי מטבח”. תופעת עיצוב מטבחים עם